Prokolic + Traktora te tipit 558... 339 dhe 549

Shitet nga: Smajl Haliti 25 Sht 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Traktorë
Shes prokolic te traktorit ne gjendje shum tmire per pune si dhe tre traktora te tipit 558..furguson 339 dhe tipi 549 ne gjendje super trregullt per pune...gjendemi ne fshatin sllatine e vogel.....komuna fushkosov me pronar Smajl Haliti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim