Shitet Traktori Ferguson 539

Shitet nga: Ferguson 05 Shk 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Traktorë
Shitet traktori Ferguson 539 ne gjendje shume tenmire teknike dhe optike, posedon edhe librezen..!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim