Traktor 533

Shitet nga: XXX 04 Sht 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Traktorë
Shiten:Traktori,Prokolica,Derrlaqa dhe Pllugu.
Traktori 533 i seris se fundit 1978 shum pak i perdorur.
Prokolica e Trepqes me hidrualik.
Derrlaqa dhe pllugu i leskovcit.
Arsyeja e hiqjes se 4 vite nuk kam punuar me to te interesuarit mund te bejn telefonat deri ne ora 21:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim