Vllaqa 4 krah t beograd

Shitet nga: ??! 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Traktorë
shiten vllaqat n gjendje t rregullt nuk jan t lakume as sen jan t ardhura nga beogradi n gjendje t rregullt per m shum info kontakto 045286091 dhe n viber +37744456137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim