Kontinjera te llojev dhe madhsive te ndryshme

Shitet nga: sammi 16 Qer 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes kontenjer te banimit ,kontinjer banjo si dhe kontinjer te hekurit per mallra .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim