U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: mustaf 25 Pri 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Motoçikleta : Skuter
shitet mondiall 2008 hsi ne gjendje shum te mire krejt serviset e kryme osht i gatshem per vozitje me to vjen edhe kaciga motorri posedon librezen dhe tabelen KS gjithqka ne rregull ju mirepresim ky qmim osht me kesh dhe i padiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim