Yamaha 125cc TZR

Shitet nga: Fidan 19 Gsh 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1993
Komuna: Fushë Kosovë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Maxster
Shitet motori sportiv Yamaha 125cc TZR, ne gjendje perfekte teknike dhe optike.
Nuk ka nevoje per investime,doganen e paguar.

Ngjyren e zeze metalike dhe te zeze matt e kombinuar me ngjyre dukati ( gold ). ( Siq po shihet ne foto ).

Presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim