Goma dhe banazhe

Shitet nga: kreshnik 30 Nën 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes 2 gomat me bandasha ne gjendje shum te mir dhe nuk dridhin. 165/70/13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim