Goma per kros

Shitet nga: ilir 10 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
shes 2 goma per kros jon shum tmira.
me profil:
1:90/90/21 54j
2:140/80/18/ 74j

viber: +37745628534
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim