Auto servis Edi

Shitet nga: Erduan 23 Nën 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Auto servis Edi ne Fushe Kosove ofron keto sherbime:
Prodhimin e te gjitha kabinave te mjeteve industriale dhe ne pick up si dhe ftohjen e tyre deri ne -20C,servisimin e te gjitha automjeteve me diagnoz kompjuterike,adoptimin e klimave ne automjete te thjeshta.Kompanija jone eshte gjithmon afer jush per qfardo informate me te hollesishme ju lutem me kontaktoni ne no.045 528 970,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim