Ballanserk

Shitet nga: Naim 02 Pri 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes ballanserken e ardhur nga Zvicra ne gjendje te mire ,per me shume shiko fotot dhe kontakto permes tel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim