Elektricist

Shitet nga: idriz 17 Sht 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
krym te gjitha punt qe kan te bejn me rrym si instalim ne shtepija banesa puntori garazha deri ne ndriqimin komplet dhe zbukurim me gjdo lloj ndriqimi ne objektet tuaja ju mir presim gjdo dit numer kon 044 891 506 dhe 049 795 743
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim