maqina per montim dhe qmontim te goma te kamjonave

Shitet nga: naser 18 Jan 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
makina per montim dhe qmontim te gomave te kamjonit,autobusit,bagerit dhe gjith mjetet e rendea. eshte ne gjendje shum te mir per pun .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim