OPEL ZAFIRA 2.0 DTI FLM U SHIT

Shitet nga: zafira 18 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 DTI ECO TEC MOTORR ME ZINXHIR NE XHENDJE EXTREM TE RREGULLT REXHISTRUAR NE TARGA RKS POSEDON REXHISTRIM.

VETURA POSEDON KOMPLET SERVISIMIN EPOSA KRYER VAJIN ME KOMPLET FILTERAT PARA 2000KM.

VETURA OSHT MODEL ELEGANCE MODELI MAI AVANSUARI TE OPEL ZAFIRA ME MOTORR 2.0 ECO TEC ME ZINXHIR ,7 ULSE.

VETURA OSHT NE EMRIN TIM PERSONAL GARANTOJ PER XHDO SEN NUK OSHT NE HIPOTEK BANKARE PERKTHIMI TE PRONARI I RI MRENDA DITES.

EXTRA POSEDON.

KLIMA AC NE FUNKSION
AIR BAG KOMPLET VETUREN
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRET ELEKTRONIKE
XHAMAT ANTI FLEX
XHAMA ELEKTRONIK
HALLOGENKA PARA DHE PAS
BORD KOMPJUTER
FILTRUES AJRI
ABS
ESP
EBD
KOMANDA NE TIMON
RADIO CD
TIMON SERVO MULTI
ME 7 ULSE
INTERJERI SHUM TE PASTERT PA DUHAN
FELLE TE BUKURA 16 COLL
GOMA TE REJA TE VERES
MODELI ELEGANCE

VETURA ESHTE NE FUND TE 2001 MODEL 2002


VETURA OSHT TIP TOP NUK DON AS MAT VOGLIN INVESTIM VETUR FAMILJARE.

NDRRIM IMUNDSHEM.....QMIMI ME NDRRIM 3950 EURO.

PRESIM BLERS SERIOZ NE NR KONTAG TAG TAG TAG TAG TAG
OPEL ASTRA CORSA ZAFIRA MERIVA VECTRA GOLF 2 3 4 5 6AUDI PASSAT BORA TOURAN MERCEDES CDI BMW RENAULT PEUGEOT FIAT FORD POLO ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim