Shitet Fiat Grand Punto 1.3 MultiJet Dizel

Shitet nga: . 20 Jan 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Fiat Grand Punto 1.3 Multi Jet Dizel, viti 12/2005 modeli 2006 në gjendje te shkelqyer, Regjistrim deri 06/2016, shumë ekonomik 4.5l në 100km. Ulen dhe filterat e ndrruar si dhe gurtnet komplet. Goma të reja të veres dhe te dimrit SAVA si dhe baterin e re me garancion të blera në EuroGoma
Për me shumë informata thirrë në 044/359-629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim