Audi 80 benzin -90

Shitet nga: Driton 07 Shk 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Vetura: Audi 80-B3 Viti i prodhimit-fudi i vitit 1989.
Vetura ka ngjyre te gjelber metalike, eshte ne gjendje mjaft te mire teknike
Eshte me djegje-benzin-plin, ka dhe dy goma me fellne rezerve.
Gjithmone eshte vozitur vetem nga nje person
Per informata me te hollesishme, kontakto: Nr.Tel:045/890/991.
Vetura ka regjistrim deri ne korrik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim