Audi 90 cupe -90

Shitet nga: Leutrim Gashi 04 Shk 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes Audi 90 cupe n gjendje shumm te mir. Makina posedon hidrolik shiber fellga shumm te mira 2 pal goma edhe t veres edhe t dimrit makina osht 2.3 plin Benzin shpenzime shum t vogla dhe vozitje t rehatshme me nje fjal n gjende t shkelqyer mundni me ardh dhe me pa makinen pres bleres serjoz gjendemi n Fushe Kosov.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim