Audi A8 S,line -04

Shitet nga: Muhamet 21 Shk 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Audi A8, S Line. Viti prodhimit: Dhjetor 2004. Diesel 4.0. Automatik 4 X 4 (quatro). Posedon: Karriket me lëkurë, elektronike, masazh, nxemje dhe ftofje. Posedon: Navigacion, DVD player, CD player, USB port, aux port. Komanda per shpejtësi ne vollan. Komanda për media ne vollan. Tempomat. Vetura mund te ulet dhe të ngritet. Senzora parkingu (para dhe mbrapa). Senzora shiut. Dritat para dhe mbrapa janë LED. Shiber elektronik. Perde elektronike ne dritare dhe mbrapa. Shiber. Hapja gepekut elektronike. Celular te integruar. Mundë të kurdiset aktivizimi i nxemjes. Nxemja mundë të kontrollohet me pilot. Vetura eshte full.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim