Shes audi100c4

Shitet nga: Leutrim 01 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 100
Shitet audi100c4 n gjendje shumm t mir vetura posedon klim abes gjamat me rrym pasqyret me rrym vetura osht 4×4 osht shumm e shtrngume edhe osht shumm e paqt mrenaa dhe jasht posedon goma t dimrit 2 jav t perdoruraa motorri 2.3 nuk kini me shpenzu asni cent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim