golf

Shitet nga: vali 03 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 100
shes golf 2 1.6 benzin I thjesht ne gjendje shum te mir 1 vit regjistrim golfi ka korrikat e golfit 3 dyert elkur dritat original neon 4 diska posedon fellne15 muzik ekstra vler 500euro ngjyr dhe pamje perfekte, golfi asht per ni marakli, pa muzik ka tjeter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim