Audi b4 turbo diezel 1.9 -92

Shitet nga: arafat 02 Jan 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per asni investim shum e rujtun mrena dhe jasht ka regjistrim edhe 4 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim