Shitet bejm dhe ndrrim

Shitet nga: Naser 09 Maj 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes apo ndrroj audi 80 1.6 diesel ne gjendje te rregullt 1 vit rexhistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim