audi b4 turbo diezel 1.9

Shitet nga: arafat 02 Jan 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
audia esht ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per as nje investim ka regjistrim deri ne prill 2016 hargjimet shum te vogla i rujtun mrena dhe jasht. nr kontaktus 044358329.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim