Audi A4 2.0 TDI

Shitet nga: xhelil 10 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes veturen audi 2.0 disel me kilometra 208.000 km
tiptronic me te gjitha opsionet i po sa ardhur nga zvicra i doganum dhe regjistrum qe 1 muaj.vetura eshte ne gjendje te rregullt.Per me shume informata kontaktoni ne telefon:045424303 dhe 049356299

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim