Audi a4

Shitet nga: audi a4 15 Dhj 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
shes audi a4 2.0 diesel 2008 I ardhur nga zvicrra para dy muaj I doganuar dhe I rigjistruar ne ks ne gjendje shum shum te mir arsyja e shitjes ashte kam deshir nje vetur pak me te vogel ndrimi I mundshme me golf 4 ose 5 tdi per ma shum informata thirr ne ket numer 045620074 qmimi 11000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim