Transport auto zvicer kosove

Shitet nga: edon 15 Sht 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Bejme Transport auto dhe kamion deri 3.5t zvicer kosove..cmimi per vetura 800euro per kamion 1200euro
Per info me te hollsishme na shkruani ne viber
0041766341389
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim