Rent a Car duke fillu nga 15€

Shitet nga: Belii Dje 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Jami vetura me qera te llojeve te ndrshme.
VETUREN MUND TA MERNI & TA DORZONI NE AEROPOR GJITHASHTU DHE NE VENDE TJERA KU NDODHENI JU. 046183661. 044318888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim