BMW X5 M// 3.0 d 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Shitet nga: Fatmir 09 Qer 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

42 000 EUR   48 000 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
BMW X5 M Sport
3.0 D
Panoram
Full extra
Shpejtesi ne timon
Komplet M paket brenda dhe jashte
Xhama te zi fabrikisht
Goma te reja Pirelli...
Ne gjendje superiore
Me km te garanatuara dhe i pa aksidentuar.
Vetem 94.000 km
E Serivisuar vetem ne BMW... etj.
Me targa te Zvicrres.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim