Bmw 530 2010 full ekstra

Shitet nga: Veton Dje 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
Shes bmw 530 diesel
Viti 2010
Senzora parkimi para dhe mrapa
Kamera tparkingut
Hapja e dyerve me gisht
Mbyllja e dyerve me vakum
Automatik
Shpejtsit ntimon
Full ekstra
Ngjendje shum tmir teknike
044680592
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim