Bmw 530 viti 2008 u shit 7.800€ e gezoft pronari

Shitet nga: Bini 12 Qer 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 317 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 600 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
Bmw 530 me dogan dhe homologim
Serviset komplet pa as nje vrejtje
ndrrim i mundeshem
VW, audi, golf, mercede, bmw, etj.
Kontakti per mes imeles.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim