Auto Xhama Kristal Riparim Montim Shitje Porosi

Shitet nga: Rinor Aliu 28 Tet 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Bëjm riparim dhe montimin e xhamave për të gjitha llojet e automjeteve garancion të perhershëm në montimin e xhamit gjindemi në Fush Kosov Bresje te samaforat rruga per pej per info +37744360362(Viber) +38649522278 +37744845050(Viber) Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim