Bmw 530i ( amerikan ) 5900 euro -04

Shitet nga: Nderim Ismaili 20 Shk 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes bmw 530i model amerikan , me kilometrazh t'sakt dhe
e posa servisuar . Gomat e dimrit t'mira me fellne , karrika elektronike ,
perde t'gjamave komplet permas , pajaqall me muzik fabrikisht , shangzher
me 6 cd , klimatronik , drita ksenon , gum rezerv e shum sene tjera .
Shum e rujtur dhe e mirmbajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim