CHEVROLET CAPITVA -08

Shitet nga: asllan 27 Shk 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Vetura eshte shume e mirembajtur dhe e ruajtur, e vozitur vetem ne Kosove e blere te Siqani, me kilometrazhe afer 113000. Vetura posedon:
Senzor Parkimi
Senzor Shiju
Ulse Lekure, me nxemje
CD player me 6 CD
Gjamat e Zi mbrapa
Klima
etj.
Mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim