Shes chevrolet captiva minivan

Shitet nga: Florimi 21 Jan 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Captiva
Shes veturen chevrolet captiva me targa te huaja ,vetura eshte tip top ne gjendje shum te rregullt ,punon shum mir dhe gjithashtu vetura ka 7 ulese ,pres bleres serioz me kontaktoni ne numrin e larteshenuar gjithashtu mund te kontaktoni ne viber ne te njejtin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim