Citroen, Berlingo 2,0 HDI Landscape

Shitet nga: Bejtush 31 Jan 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
Citroen, Berlingo 2,0 HDI Landscape

Shes veturën Citroen, e ardhur nga Zvicra, vetura eshte ne gjendje shume te mire, e ruajtur si brenda ashtu edhe jashte, posedon 5 ulese dhe ploteson te gjitha kushtet per nje vozitje te shkelqyeshme.

Cmimi me marreveshje
044 264 129


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim