FLM U SHIT

Shitet nga: vetura 01 Krr 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Vetura Opel Vectra 2.0 DTI motorr me zinxhirne xhendje extrem te rregullt e rexhistruar ne targa RKS posedon rexhistrim 9 muaj rks


==Vetura posedon komplet servisimin e posa kryer duke filluar filterat komplet me vaj motorri para 2000 km.

==Vetura osht ne emrin tim personal Garantoj per xhdo sen,bartja te pronari i ri pa problem ,nuk osht ne peng bankar ose lloj garantusi

----Klima ac
----Xhamat anti flex
----Farat e par te errsuar
----Pasqyret me rrym funksionale
----Air bag para dhe ne ulse
----Bord dhe info kompjuter
----Mbyllje qendrore me modul
----ABS
----TC.TRadicional Control
----ESP,Sistem stabilizimi xhat vozitjes ne ngrica,sezoni idimrit
----EBD,Sistem frenimi ne te 4 disqet njsoj rast emerxhenc
----Timon servo multifunksional
----Timon levizes sipas nevojes
----Komanda ne timon
----Radio,EMP3,
----Fellne te bukura 15 coll gomat e reja.
----Interjerin shum te pastert
----Filtrues ajri mrenda vetures
----Xhamat elektronik
----,,Modeli 2000,rexhistrimi i par ne vitin 2002. .


--PRESIM VETEM BLERS SERIOZ NE NR KON 044 000 000.


TAG TAG TAG TAG TAG TAG TAG
OPEL ASTRA CORSA VECTRA ZAFIRA INSINJA MERIVA GOLF 2 3 4 5 6 AUDI PASSAT BORA TOURAN FIAT CITROEN FORD POLO LLUPO MERCEDES CDI BMW ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim