Fiat Grand Punto 1.3 MultiJet Dizel -06 RKS deri..

Shitet nga: . 09 Shk 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Fiat Grand Punto 1.3 Multi Jet Dizel në gjendje te shkelqyer, Regjistrim deri me daten 07/05/2015, shumë ekonomik 4.5l në 100km. Ulen dhe te filterat e ndrruar . Goma te reja te Veres dhe te dimrit
Për me shumë informata thirrë në 044/359-629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim