Fiat Stilo 1.9 jtd -04

Shitet nga: arsim 02 Qer 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 850 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Fiat stilo 1.9 jtd me ni vit te plot rexhistrim si dhe servis te kryer me 3 mars,
Mundsi ndrrimi me golf apo ndonji vetur te shkurt jo karavan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim