Fiat stilo 1.9 jtd -04

Shitet nga: arsim 27 Mar 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Fiat stilo 1.9 jtd me ni vit te plot rexhistrim si dhe servis te kryer me 3 mars
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim