Shitet ose ndrrohe

Shitet nga: Xhavit 15 Dhj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet ose ndrrohet fiati 1.6 plin brnzin ne gjendje te mir optike dhe teknike me klim po nuk i punon mundsi kontakti edhe ne viber +377 44 850 994
Rks posedon edhe 10 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim