Shitet ose ndrrohet

Shitet nga: Fiat 22 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Seicento
Shes fiatin ose ndrroj me bilardo te madhe me pikado rrakataq ose me golf 2
Viti 2006 te kaluara 128000mij 4 gomat e reja kerri u si me qen i ri dhe shpenzimet shum te vogla kontak edhe viber +37744162091
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim