Fiat stilo 1.9 jtd 2003 Shitet urgjent

Shitet nga: Arsim 01 Qer 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 160 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Shes apo ndrroi Fiat stilo 1.9 jtd.2003 .
Vetura është në gjendje të mirë
Servisin ja kam bërë uljen , filtrat ,pllakate për frenim të diskave të par si dhe rripin dhëmbzor me mbajtsa apo shpanera, akumulatorin e ri si dhe pompën e ujit.
Vetura është me klim ,panoram dhe i punojn shum mirë si dhe eshte mjaft e paster si jasht ashtu edhe mbrenda
Vetura ka rexhistrim nji vit te plot.
Vetura nuk ka asnji vërejtje.
Thirrjet mund ti bëni ne viber qdo kohë në.nr.tel. +37744 186 143 si dhe 049 186 012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim