Ford Escort dizel -90 URGJENT !

Shitet nga: Ford 12 Pri 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes fordin dizel shum praktik nuk hargjon siq po shihet ne foto 200 euro i han weq n karaseri
Ka regjistrim edhe 1 muaj amortizerat etj jan shum mir
Dy gomat e para te dimrit
Wetem kaishi rebrasti eshte kputur duhet nderruar .
Pres bleres serioz
Kam blere veture te re dhe nuk me duhet me.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim