Ford Fiesta 1.3 benzin -97 shitet dhe nderrohet

Shitet nga: alban 22 Pri 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
shitet ford fiesta 1.3 benzin 16v viti i prodhimit mujin e 9.1997 ne gjendje perfekte si brenda ashtu edhe nga jasht motorrin e ka shum te mir dhe shum ekonomik ka KLIM ABS CENTRALL dhe po ashtu gomat po thuajse te reja per dimer, ne dokumenta ne rregull regjistrimi i skaduar dhe i qlajmrum as nje dit nuk ka denim pa asnje defekt qmimi 1700 boj edhe ndrrim me vetur viti 2003 e me te ri shtoj edhe pare sipas nevojes pres vetem bleres serioz |


kontakti : 045 663 643.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim