Golf 2 brenda komplet golf 3 interierin -86

Shitet nga: Arben 13 Mar 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Golfi eshte;
-1.8 benzin+plin
-rks ka 5 muaj
-extra ka,-
-masken brenda te golf 3,
-motorrin se bashku me instalim komplet te golf 3,
-karrikat e golf 3,
-diska para dhe mrapa me gurtne te reja,
-branik tgjan,
-centrall
-mbyllje me dirigjues (digitron)
-muni mem shkru eshe viber +37744789125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim