Honda CR-V -11

Shitet nga: Behar Gashi 06 Gsh 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR   22 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: CR-V
vetura eshte ne gjendje shume te rregullt 4 motion . eshte sport munesh me programu per gas . e te gjitha qka mundet me i pas nje vetur super e mire .. momentalisht gjindemi ne pushim veror dhe nese jeni te interesuar ashtu si duhet brenda 2 javeve ose brenda muajit vijm.. pres vetem bleres serioz dhe me para cash .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim