Honda prelude

Shitet nga: tafa 24 Gsh 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Prelude
Honda prelude 2.2,VTEC 200ps vetrura osht ne gjendje shum te mire 16000.000mij te kalume vetur sportive shum e shpejt posedon klim centrall abs airbag gjama shiber pasqyre krejt me rrym sistem 4ws per kthim edhe te rrotav mrapa.
Vetura ka regjistrim dhe kartonin e gjebert ne emer tem me dokumenta ne rregull.

viber +37745713714
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim