honda 2.2vtec 200ps 4ws system

Shitet nga: taf 06 Tet 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Prelude
Vetura osht ne gjendje shum te mire motorrike dhe optike shum e shpejt vetur sportive posedon timon hidraulik abs klim airbag centrall gjama shiber dhe pasqyre me rrym muzik tmire fellne etj osht e regjistrume ne serbi gjithqka ne rregull ne emer Tim oaht vetura posedon edhe sistem 4ws qe mundson lakimin e rrotav mrapa deri 40% ne menyr elektronike kush edin qka osht h22 VTEC munet me ardh me pa e meu bind meni fjal vetura osht tip top gjindemi ne fushe kosove ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim