Kamjoneta ne gjendje shum te mir 1.9 diesel me 6..

Shitet nga: fatiii 25 Pri 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shitet kamjoneta 1.9 diesel esht me 6ulse e me 4dyer plus prekolica 2.90metra esht esht ne gjendje te shkelqyer si dhe e ka nje motorr shum shum te mir dhe punon mir si dhe ne sasi shum shum i rujtun regjistrimi i sapo skaduar ska denim dhe perkthim menjeher bohet

ndrrim me vetur familjare ose shitet me pare edhe ma mir
viber
+377-45-388-388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim