xhip kia sportage

Shitet nga: bajram 14 Pri 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sportage
Shes xhpin Kia Sportage 2.0 viti 2000 i regjistruar 1 vit regjistrim . Dizell 5 shpejtesi 4x4 , ac klima , airbag , centrall , alarm , radio cd mp3 , fellne alumini , goma dimri + rezerva , xhamat me rryme si dhe pasqyret komandohen nga brenda. Xhipi eshte ne gjendje shum te mir teknike servisin e ka te kryer komplet dhe ka nje vit regjistrim.
Bej ndrim me vetura me te vogla Kontakti : 044 399 448 ose 049 399 448 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim